Masz pytanie? Zadzwoń! +48 602 704 400 | +48 660 710 822 ··· Napisz do nas! biuro.outlet@mebelbox.pl

 • Previous
 • Next
     SKUP**SPRZEDAŻ**WYNAJEM**LEASING** MEBLE NOWE I UŻYWANE     ***     - OFERUJEMY MEBLE BIUROWE OD RĘKI - TU I TERAZ - NIE ZWLEKAJ !!!!!!     ***UDZIELAMY DO 15% RABATY NA MEBLE BIUROWE POLEASINGOWE****     *** W DNIACH OD 10.07.2024 DO 30.07.2024 PROMOCJA NA WSZYSTKIE BIURKA POLEASINGOWE 25%***

Biurko podwójne
BPBS-1

(160x120x75 cm)

760,00 PLN
( PLN z VAT)

Typ mebla/produktu:
biurko

Kod mebla/produktu:
BPBS-1

Opis:
Biurko podwójne typu bench w kolorze białym.

Wymiary:

dł. szer. wys. wys. 2 gł. śr.
160
cm
120
cm
75
cm

cm

cm

cm

Cena:
760,00 PLN

( PLN z VAT)


W celu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem pod numerami telefonów:
+48 602 704 400 lub +48 660 710 822.

Firma Mebel Box Office Outlet oferuje nowatorską formułę sprzedaży mebli biurowych na polskim rynku. Sprawdzony w innych krajach system za naszym pośrednictwem także trafił do Polski.

Nasza firma jako doświadczony sprzedawca i pośrednik w branży meblarskiej proponuje kompleksową obsługę różnym podmiotom zarówno indywidualnym jak i instytucjonalnym w zakresie wyposażenia w nowe i używane meble biurowe. W ofercie posiadamy nowe meble biurowe czołowych polskich i światowych producentów.

Naszym Klientom możemy zaoferować:

 • sprzedaż nowych i używanych mebli biurowych,
 • wynajem mebli biurowych,
 • leasing mebli biurowych,
 • usługę montażu nowych mebli biurowych,
 • usługę demontażu starych mebli biurowych,
 • pomoc w odbiorze oraz w utylizacji używanych mebli biurowych.

Firma Mebel Box Office Outlet to także największy w Polsce importer używanych poleasingowych mebli biurowych. Oferujemy szeroki asortyment mebli najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie. Wszystkie używane meble w naszej ofercie to starannie selekcjonowane egzemplarze, które w większości swoim stanem nie różnią się od mebli nowych.

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Przez okres nieprzerwanej działalności zyskaliśmy liczne kontakty z zagranicznymi dostawcami dzięki czemu możemy oferować produkty w atrakcyjnych cenach. Pomimo specjalizacji w imporcie mebli nie pomijamy rynku krajowego i lokalnego. Dlatego prowadzimy skup i odbiór mebli biurowych w rozliczeniu przy zakupie nowych.

Na rynku krajowym poza sprzedażą detaliczną zajmujemy się umeblowywaniem dużych powierzchni biurowych (banków, uczelni, biur wielkopowierzchniowych - typu call-center, itp.). Przy realizacji dużych projektów oferujemy dostawę i montaż zakupionych mebli oraz dodatkowo demontaż i odbiór starych mebli.

Skup mebli używanych

Remont biura czy zmiana wystroju wnętrza zawsze wiąże się z dylematem, co zrobić z niepotrzebnymi meblami. Często są one w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, dlatego ich utylizowane jest wyjściem nieekonomicznym. Tymczasem okazuje się, że wiele z takich mebli może otrzymać drugie życie, a właściciele oddając je do skupu mebli mogą liczyć na dodatkowy zarobek z tego tytułu.

Jeżeli już zadecydujesz, że czas odświeżyć wnętrza lub przystosować biuro do potrzeb rozrastającego się zespołu, skorzystaj z naszej oferty. Mebel Box Office Outlet od lat zajmuje się skupem mebli używanych z Warszawy, Wrocławia i innych polskich miast. To właśnie z większych aglomeracji dociera do nas najwięcej zgłoszeń. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom, jak i właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych, skupując meble, których nie będą już dłużej używać.

Dlaczego warto oddać meble na skup?

Problem z odpadami wielkogabarytowymi polega na tym, że nie zawsze można zostawić je na śmietniku. Nawet jeżeli meble nie nadają się już do dalszego użytku trzeba przeprowadzić ich utylizację. Trudności zaczynają się już na etapie wyniesienia i transportu takich przedmiotów, kolejno powstaje pytanie, gdzie je zostawić. Skup mebli to najlepsza odpowiedź na tego typu dylematy. Oferujemy Państwu odkupienie tychże mebli lub, jeżeli nie są one zdatne do dalszej odsprzedaży, odbiór i utylizacje za odpłatą. W ten sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z dalszym przymusowym najmem biura czy magazynu. Dodatkowym atutem oddania mebli używanych na skup jest oczywiście zarobek.

Skup mebli - nasza oferta

Mebel Box Office Outlet zajmuje się odbiorem i skupem mebli używanych biurowych na terenie całego kraju. Działamy nie tylko we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba, ale także w Warszawie oraz innych miastach. Dysponujemy własnym środkami transportu, dzięki czemu odległości nie są dla nas problemem.

Jeżeli chcą Państwo oddać meble na skup, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym komisem meblowym. Produkty powinny być w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym, bez uszkodzeń mechanicznych oraz innych, obniżających ich funkcjonalność.

Co Państwo zyskują? Profesjonalną obsługę przy odbiorze mebli, a także:

 • demontaż mebli w Państwa firmie,
 • sprawny załadunek i transport,
 • szybki czas realizacji.

Skup mebli używanych, który oferujemy klientom z całej Polski pozwoli Państwu oczyścić przestrzeń biurową i zminimalizować straty związane z likwidacją miejsca pracy czy remontem. Za odkupiony towar wystawiamy Państwu fakturę VAT.

Zmorą większości Państwa jest zapewne prawne pozbycie się niepotrzebnych, używanych mebli biurowych, które są na stanie firmy. Nasza firma oferuje pełną obsługę bez żadnych zbędnych komplikacji przy odbiorze i utylizacji Państwa mebli.

Opłaty związane z odbiorem i utylizacją mebli uzyskają Państwo od nas na podstawie waszego zgłoszenia na utylizację.

Firma Mebel Box Office Outlet jest partnerem firmy GRENKELEASING Sp. z o.o., której oferta skierowana jest dla małych i średnich podmiotów gospodarczych w zakresie finansowania sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu multimedialnego, sprzętu i wyposażenia biur, sprzętu fotograficznego, urządzeń medycznych i telekomunikacyjnych, czy też sprzętu i systemów zabezpieczających.

Dzięki współpracy z GRENKELEASING możemy zaoferować naszym klientom biznesowym leasing sprzętu biurowego. Więcej informacji dotyczących tej usługi uzyskacie Państwo w naszym biurze lub na stronie GRENKELEASING

Wypożyczalnia mebli biurowych

Państwa firma rozpoczyna działalność, zmienia siedzibę, rozrasta się? Częstym problemem na tych etapach jest szybkie, a zarazem profesjonalne umeblowanie przestrzeni biurowej. Takie firmy chętnie korzystają z wypożyczalni mebli biurowych, chcąc zaoszczędzić na wyposażeniu, a jednocześnie stworzyć swoim pracownikom przyjazne i komfortowe miejsce pracy. Jeżeli rozważają Państwo taką możliwość zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mebel Box Office Outlet. Działamy na terenie całego kraju, skupując, sprzedając i wynajmując meble biurowe.

Mebel Box Office Outlet dysponuje rozbudowanym asortymentem mebli na wynajem. Dzięki temu, że każdy produkt dostępny jest w znacznej ilości z powodzeniem wyposażą Państwo swoje biuro bez względu na jego metraż czy ilość stanowisk. Mogą Państwo skorzystać z niezwykle rozbudowanego i starannie wyselekcjonowanego asortymentu - w jego skład wchodzą meble z Polski oraz z zagranicy.

Wynajem mebli biurowych alternatywą dla zakupu

Wynajem mebli biurowych od kilku lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Dlaczego?

 • wynajem mebli biurowych pozwala na znaczne oszczędności,
 • wybór w wypożyczalni mebli biurowych jest bardzo duży, dlatego bez trudu zaaranżują Państwo wnętrza zgodnie ze swoim projektem i potrzebami,
 • unikają Państwo problemu w razie przeprowadzki i dylematu, co zrobić z niepotrzebnym wyposażeniem biurowym,
 • mogą Państwo przetestować różne meble i konfiguracje, zanim zdecydujecie się na zakup własnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że produkty, które proponujemy będą źródłem inspiracji i wpasują się w wizję aranżacji przestrzeni biurowej.

Wynajem mebli biurowych - nasza oferta

Nasza oferta stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy urządzają swoje miejsca pracy. Z wypożyczalni mebli biurowych skorzystało już wiele firm z różnych sektorów, które chciały zaaranżować wnętrza nowoczesne, a zarazem funkcjonalne.

W ofercie komisu meblowego znajdą Państwo m. in.:

 • biurka,
 • kontenery biurkowe,
 • szafy aktowe,
 • krzesła używane,
 • stoły konferencyjne,
 • akcesoria biurowe.

Zapraszamy do kontaktu z Mebel Box Office Outlet, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty oraz współpracy.


Akceptujemy płatności