Masz pytanie? Zadzwoń! +48 602 704 400 | +48 660 710 822 ··· Napisz do nas! biuro.outlet@mebelbox.pl

  • Previous
  • Next
     SKUP**SPRZEDAŻ**WYNAJEM**LEASING** MEBLE NOWE I UŻYWANE     ***     - OFERUJEMY MEBLE BIUROWE OD RĘKI - TU I TERAZ - NIE ZWLEKAJ !!!!!!     ***UDZIELAMY DO 15% RABATY NA MEBLE BIUROWE POLEASINGOWE****     *** W DNIACH OD 13.06.2024 DO 30.06.2024 PROMOCJA NA WSZYSTKIE BIURKA POLEASINGOWE 25%***

Zapytaj o produkty


Instrukcja obsługi formularza zapytania ofertowego

Poniższy formularz pozwala stworzyć dokument z zapytaniem dotyczącym pozycji wybranych na podstronach prezentujących ofertę Mebel Box Office Outlet.
Pozycje widoczne na liście można uzupełnić o liczbę i indywidualne uwagi. Niechciane pozycje można usunąć z listy, jak również możliwe jest wyczyszczenie całej listy (wskazówki dalej w tekście).

Jak dodać pozycję do listy w zapytaniu ofertowym?

Podczas przeglądania naszej oferty prosimy zwrócić uwagę na przycisk: znajdujący się w pobliżu zdjęcia interesującej Państwa pozycji. Jego wciśnięcie spowoduje dodanie tej pozycji do listy w zapytaniu.

Uwaga! Dodane przez Państwa pozycje (ich lista) zostaną zapisane w pamięci lokalnej Państwa przeglądarki internetowej. Pamięć ta znajduje się na dysku Państwa komputera lub urządzenia przenośnego. Dane te pozostaną dla Państwa dostępne, dopóki ich Państwo nie usuniecie (patrz: punkty "Jak usunąć pozycję z listy" i "Jak usunąć wszystkie pozycje z listy (wyczyścić listę)" lub korzystając z narzędzi przeglądarki internetowej). Oznacza to, że do tworzenia zapytania ofertowego będzie można wrócić w dowolnym momencie, nawet po zamknięciu okna przeglądarki.

Jak usunąć pozycję z listy?

Można to zrobić na kilka sposobów:

  • wciskając ponownie aktywny przycisk dodający do zapytania przy wybranej pozycji, sprawiając, że przyjmie on ponownie nieaktywną formę
  • będąc na niniejszej stronie i używając przycisku w wierszu z wybraną pozycją
  • lub czyszcząc całą listę z użyciem przycisku "Wyczyść całą listę" znajdującego się pod formularzem.

Jak usunąć wszystkie pozycje z listy (wyczyścić listę)?

W tym celu należy posłużyć się przyciskiem "Wyczyść całą listę" znajdującym się pod formularzem.

Jak można wysłać do nas zapytanie ofertowe?

  • Generując za pomocą przycisku "Zapisz plik z zapytaniem na dysku" plik z zakodowanym zapytaniem i wysyłając plik do nas na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na podstawie przesłanych do nas danych będziemy mogli przygotować dla Państwa ofertę. Gdy tylko będzie ona gotowa otrzymacie ją Państwo drogą mailową na podany w formularzu zapytania adres e-mail.


Nazwa firmy
E-mail kontaktowy
Telefon kontaktowy
Osoba zgłaszająca
pole wymagane
pole wymagane
 
 
Pozycja
Obraz
Kod
Ilość
Uwagi
Usuń z listy

Akceptujemy płatności