Nowe meble

Antrax Meble Biurowe

Joomla Slide Menu by DART Creations
Zakup meble Antrax w naszym e-sklepie!

Unique (krzesła)

Meble Unique

Nasi Partnerzy

Grenke Leasing

Transport i logistyka

Szczegóły usługi
Szczegóły usługi
Liczba odwiedzin na naszej stronie:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj139
mod_vvisit_counterBieżący tydzień6546
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc40613
mod_vvisit_counterWszystkie8739744

Liczba gości online: 29 
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Nasz profil FacebookNasz profil Instagram

Akceptujemy

Skup mebli używanych - Warszawa

Skup mebli używanych

Remont biura czy zmiana wystroju wnętrza zawsze wiąże się z dylematem, co zrobić z niepotrzebnymi meblami. Często są one w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, dlatego ich utylizowane jest wyjściem nieekonomicznym. Tymczasem okazuje się, że wiele z takich mebli może otrzymać drugie życie, a właściciele oddając je do skupu mebli mogą liczyć na dodatkowy zarobek z tego tytułu.
Jeżeli już zadecydujesz, że czas odświeżyć wnętrza lub przystosować biuro do potrzeb rozrastającego się zespołu, skorzystaj z naszej oferty. Mebel Box Office Outlet od lat zajmuje się skupem mebli używanych z Warszawy, Wrocławia i innych polskich miast. To właśnie z większych aglomeracji dociera do nas najwięcej zgłoszeń. Pomagamy zarówno przedsiębiorcom, jak i właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych, skupując meble, których nie będą już dłużej używać.

Dlaczego warto oddać meble na skup?

Problem z odpadami wielkogabarytowymi polega na tym, że nie zawsze można zostawić je na śmietniku. Nawet jeżeli meble nie nadają się już do dalszego użytku trzeba przeprowadzić ich utylizację. Trudności zaczynają się już na etapie wyniesienia i transportu takich przedmiotów, kolejno powstaje pytanie, gdzie je zostawić. Skup mebli to najlepsza odpowiedź na tego typu dylematy. Oferujemy Państwu odkupienie tychże mebli lub, jeżeli nie są one zdatne do dalszej odsprzedaży, odbiór i utylizacje za odpłatą. W ten sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z dalszym przymusowym najmem biura czy magazynu. Dodatkowym atutem oddania mebli używanych na skup jest oczywiście zarobek.

Skup mebli – nasza oferta

Mebel Box Office Outlet zajmuje się odbiorem i skupem mebli używanych biurowych na terenie całego kraju. Działamy nie tylko we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba, ale także w Warszawie oraz innych miastach. Dysponujemy własnym środkami transportu, dzięki czemu odległości nie są dla nas problemem.

Jeżeli chcą Państwo oddać meble na skup, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym komisem meblowym. Produkty powinny być w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym, bez uszkodzeń mechanicznych oraz innych, obniżających ich funkcjonalność.
Co Państwo zyskują? Profesjonalną obsługę przy odbiorze mebli, a także:

  • demontaż mebli w Państwa firmie,
  • sprawny załadunek i transport,
  • szybki czas realizacji.

Skup mebli używanych, który oferujemy klientom z całej Polski pozwoli Państwu oczyścić przestrzeń biurową i zminimalizować straty związane z likwidacją miejsca pracy czy remontem. Za odkupiony towar wystawiamy Państwu fakturę VAT.

 

Hit miesiąca!

Hit miesiąca!
Szafa aktowa
SZAIM-1
(216x90x44 cm)

480,00 PLN
netto

Więcej...

Meble używane

Joomla Slide Menu by DART Creations

Meble w promocji

Promocja!
Biurko narożne
BNTG-3
(160x100x73 cm)

320,00 PLN
netto

Więcej...

Formularze

Formularz zamówienia na utylizację (pdf)
Formularz odbioru i utylizacji mebli biurowych (pdf)